Зі скількох років можна управляти легковими автомобілями?

Право на керування транспортними засобами категорії «В» підтверджується наявністю водійського посвідчення у особи, яка керує автомобілем. Оскільки водійське посвідчення видається особам, які досягли вісімнадцятирічного віку, то, відповідно, до управління можуть бути допущені тільки повнолітні громадяни РФ.

Підстава:

  • стаття 25 Федерального закону № 196-ФЗ «Про безпеку дорожнього руху».


Category: Авто

Comments (Прокоментуй!)

There are no comments yet. Why not be the first to speak your mind.

Leave a Reply