Хто виграв Лігу чемпіонів сезону 2010/2011?

Іспанська "Барселона", здолавши на "Уемблі" англійський "Манчестер Юнайтед" з рахунком 3:1, виграла Лігу чемпіонів сезону 2010/2011.

Каталонці володіли перевагою впродовж усієї зустрічі, а рахунок на 27-й хвилині відкрив Педро Родрігес. Незабаром манікуанци зрівняли рахунок – Руні потужним ударом з 15 метрів пробив Віктора Вальдеса. На перерву команди пішли за рівного рахунку, а в другому таймі "Барселоні" двічі вдалося пробити проводить останній матч у кар'єрі Ван дер Сара: відзначилися Ліонель Мессі і Давид Вілья.

Склади команд:

"Барселона": Вальдес, Алвес (Пуйоль, 88), Маскерано, Піке, Абідаль, Бускетс, Хаві, Іньєста, Педро (Афеллай, 90), Мессі, Вілья (Кейта, 86).

У запасі залишилися: Оласабаль, Алькантара, Адріано, Кркіч.

"Манчестер Юнайтед": ван дер Сар, Фабіо (Нані, 69), Фердінанд, Відіч, Евра, Каррік (Скоулз, 77), Джи Сун, Гіггз, Валенсія, Ернандес, Руні.

У запасі залишилися: Кущак, Смоллінг, Флетчер, Андерсон, Оуен.

Попередження: Алвес, 60, Каррік, 61, Валенсія, 79, Вальдес, 85.

Суддя: Віктор Кашшай (Угорщина).

Голи: Педро, 27 – 1:0, Руні, 34 – 1:1, Мессі, 54 – 2:1, Вілья, 69 – 3:1.

Таким чином, "Барселона" вчетверте виграла Лігу чемпіонів, причому двічі за останні три роки, коли командою керує Хосеп Гвардіола.

Джерело:

• euro-football.ru – результати фінального матчу Ліги чемпіонів сезону 2010/2011.