Чи законна розсилка СМС-повідомлень рекламного характеру?

Розсилка СМС-повідомлень рекламного характеру є законною тільки в тому випадку, якщо власник абонентського номера висловив свою згоду на отримання текстових повідомлень, що містять рекламу.

Якщо організацією, що проводить рекламні акції, не було попередньо отримано згоду абонента, на номер якого здійснюється розсилка СМС-повідомлень рекламного характеру, то дії організації є протизаконними.

Джерело інформації:

  • consultant.ru – стаття 18 Федерального закону № 38-ФЗ «Про рекламу».

Category: Законодавство

Comments (Прокоментуй!)

There are no comments yet. Why not be the first to speak your mind.

Leave a Reply