Чі потрібно для віїзду з дитиною на відпочинок з РФ Дозвіл від Батьків?

Неповнолітній громадянин РФ, Як правило, віїжджає з Російської Федерації спільно хоча б з одним з Батьків, в цьому випадка, Дозвіл на Виїзд від іншого – не вімагається. ЯКЩО дитина (до 18 років), віїжджає без супроводу Батьків (або усиновлювачів, опікунів або піклувальніків), то ВІН винен мати при собі крім паспорта, нотаріально оформлена згода віщевказаніх ОСІБ, Із зазначеним з ким віїжджає дитина, Куди и на Який час.

Однак віїхаті просто з РФ, не в'їхавші в іншу країну, не можна. Тут діють Інші норми права, Ніж в РФ. Наприклад, для громадян РФ при в'їзді в Україну, Казахстан, Вірменію, Білорусію, Кіргізію, Молдову, Таджикистан, Грузію, Туреччина Дозвіл від іншого батька теж НЕ потрібно (це роз'яснено и на сайтах посольств). А при в'їзді в Шенген – потрібно, в Болгарію – потрібно, а десь потрібен галі ї переклад Дозволу на Виїзд. Тому, потрібно смотреть законодавство Країни, в Якові в'їжджаєте, іншого способу Немає. Цю інформацію можна прочітаті онлайн Посольства в РФ тієї Країни, в Якові їдете і / або дізнатіся телефон Посольства в довідковій службі и подзвоніті.

Джерела інформації:

  • gpvu.ru – Федеральний закон від 15.08.1996 № 114-ФЗ "Про порядок віїзду з Російської Федерації та в'їзду в Російську Федерацію" (в ред. від 29.06.2004 N 58-ФЗ), ст.20-21
  • boards.auto.ru – Лист ФПС РФ про Виїзд дитини з РФ
  • поради для Батьків, які подорожують з дітьмі

  • документи, необхідні при ПОДОРОЖІ

  • Як вівезті Дитина за кордон – департамент по громадянство и міграції


Category: Діти

Comments (Прокоментуй!)

There are no comments yet. Why not be the first to speak your mind.

Leave a Reply