Чі можна Отримати компенсацію за не Надання дитині Місця в дитячому садку?

1 червня 2011 депутатами Державної Думи ФС РФ Н.В. Левічева, А.В. Белякова внесень законопроект № 556611-5 "Про внесення змін до Закону« Про освіту »", відповідно до ст. 1 Якого в цілях матеріальної підтрімкі виховання та навчання ДІТЕЙ, Яким не нада Місце в державних, муніціпальніх освітніх установах, Що реалізують основні загальноосвітню програму дошкільної освіти, батьку (закон Представникам) передбачалося з 1 січня 2012 року віплачуваті компенсацію на одну Дитина в розмірі 5 тисяч рублів.

Однак 5 вересня 2011 проект Федерального закону № 556611-5 "Про внесення змін до Закону« Про освіту »" знято з Розгляд Держдумою ФС РФ, у зв'язку з чім компенсація НЕ Була Затверджено и з 1 січня 2012 року батьку, діти якіх НЕ ОТРИМАНО доступ в ДОП, не віплачується.

Джерела:

  • consultant.ru – паспорт проекту Федерального закону № 556611-5;
  • consultant.ru – Протокол від 5 вересня 2011 № 296;
  • consultant.ru – текст законопроекту.

Додатковий на Генон:

  • З Якого віку пріймають ДІТЕЙ в дитячий сад?
  • Як перевести Дитина в іншу групу ДИТЯЧИЙ садка?
  • Як підготуваті Дитина до ДИТЯЧИЙ садка?
  • Як підготуваті Дитина до ДИТЯЧИЙ садка? (Інша Відповідь)
  • Хто придумав дитячий садок?

Category: Діти

Comments (Прокоментуй!)

There are no comments yet. Why not be the first to speak your mind.

Leave a Reply